Wakacyjne zmiany w telewizji JAMBOX

337

Jedni w okresie wakacyjnym zmieniają fryzurę, a inni – ofertę programową. JAMBOX, interaktywna telewizja cyfrowa, należąca do SGT S.A., lidera usług telewizyjnych dla ISP, rozszerzy pakiety podstawowe o nowe kanały. Zmiany obejmą również pakiety tematyczne. Nowości zostaną wprowadzone od pierwszego sierpnia br. 
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od 1 sierpnia 2016 r. do oferty programowej telewizji JAMBOX wprowadzone zostaną liczne zmiany. Abonenci wszystkich pakietów (Mini HD, Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD) otrzymają kanały: Polsat Film i Polsat Film HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Extra HD, Polsat Romans, Polsat Play i Polsat Play HD, Polsat Cafe i Polsat Cafe HD oraz Disco Polo Music.
Dodatkowo do pakietu Mini HD dodane zostaną kanały Polsat HD, Polsat News HD i Polsat News 2.
Zmiany obejmą również pakiety tematyczne JAMBOX. W związku z przeniesieniem części kanałów do pakietów podstawowych, wybrane pakiety tematyczne zostaną uzupełnione innymi, o zbliżonych profilach. I tak, w pakiecie Więcej Luzu HD kanał Polsat Cafe zastąpiony zostanie CBS Reality. Do pakietu Więcej Filmów HD, w miejsce kanałów Polsat Film HD i Polsat Romans pojawią się AMC HD
i Romance TV HD. Pakiet Więcej Sportu HD, z którego przeniesione zostały kanały Polsat Sport Extra HD/SD i Polsat Play, zyska kanały Motors TV HD i Outdoor Channel HD.
Pakiety dodatkowe mogą zostać dokupione do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD
i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia można dokonać bezpośrednio z pilota, w dowolnym czasie, bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.
Usługi telewizyjne pod marką JAMBOX są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A. i Interaktywny Dom Sp. z o.o.
Pełna oferta programowa będzie sukcesywnie uzupełniania i publikowana na: www.jambox.pl.

***

Firma SGT S.A. lider rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce, powstała w 2007 roku
w ramach Grupy 3S. Na polski rynek telekomunikacyjny wkroczyła, tworząc interaktywną telewizję cyfrową JAMBOX. Współpracuje z lokalnymi operatorami Internetu, zainteresowanymi świadczeniem usług
w technologii IPTV w swoich sieciach. Usługa sygnowana renomowaną marką JAMBOX obejmuje najbogatszą ofertę programową na rynku, niedostępną w żadnej innej platformie telewizyjnej.

W 2014 roku SGT S.A. rozszerzyła zakres świadczonych usług o rozwiązania technologiczne dla tradycyjnych operatorów telewizji kablowej. Dziś tworzy produkty dla operatorów, którzy poszukują rentownego modelu biznesowego dla świadczenia usług telewizji cyfrowej z zachowaniem własnej marki i identyfikacji produktowej.

Więcej informacji dostępnych na:
www.jambox.pl
www.facebook.com/jamboxhd/