TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

UKE o konsultacjach ITU

Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU) prowadzi konsultacje publiczne dotyczące punktów wymiany ruchu internetowego (Internet eXchange Point – IXP). Wynik konsultacji będzie przedstawiony grupie roboczej Rady ITU ds. zagadnień polityki międzynarodowej związanej z Internetem (CWG-Internet) – informuje UKE.

Celem konsultacji jest zebranie poglądów, opinii i pomysłów na to, jak tworzone punkty wymiany ruchu internetowego mogą poprawić łączność, jakość świadczonych usług oraz zwiększyć stabilność i odporność sieci, wspierając jednocześnie konkurencyjność i zmniejszając koszty połączeń międzyoperatorskich.
Wszyscy zainteresowanych UKE zachęca do dzielenia się swoimi doświadczeniami i przekazywanie własnych poglądów na temat najlepszych rozwiązań w zakresie projektowania, instalacji i eksploatacji punktów wymiany ruchu internetowego.
Stanowiska można przekazywać do ITU drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej http://www.itu.int/en/council/cwg-internet/Pages/consultation-june2015.aspxKonsultacje są otwarte do 28 sierpnia 2015 r.
Źródło: UKE
Zdjęcie: todaypin.net

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...