TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Twj Internet patronem konferencji PLNOG 2013

Pewien goliard zawitał w nasze strony, przekazując w pieśniach niezwykłą historię o odwiecznej, wysokiej klasy konferencji PLNOG opiewającej w interesująca agendę, 5 ścieżek wykładowych i turniej rycerski bogaty w nie lada śmiałe potyczki.
Ponad 600 uczestników, przedstawicieli największych firm teleinformatycznych i lokalnych firm usługowych zostanie przeniesionych do średniowiecznego Krakowa już 30 września – 1 października. Gośćmi na dziedzińcu Hotelu Galaxy będą rycerscy operatorzy, waleczni technicy, a także giermkowie, paziowie, odźwierni, królowie i damy dworu.
Bard nie przestawał śpiewać, że PLNOG to jedyne takie wydarzenie w Polsce poświęcone zagadnieniom utrzymania i rozwijania sieci teleinformatycznych. Niebywała okazja dla śmiałków na wymianę doświadczeń, poszerzenie wiedzy, wspólne rozwiązywanie problemów branży sieciowej i poznanie ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach, związanych z tematyką taką jak #IPv6, #Security, #Cloud, #Data Center, #Case Studies, #New Technologies.
Dlatego zapraszamy mężnych rycerzy, niewiasty oraz zagranicznych gości do teleinformatycznej krainy mlekiem i miodem płynącej, pełnej średniowiecznych precjoz.
Wrzkomo ma nie zabraknąć chętnych do turnieju rycerskiego jak na prawdziwym dziedzińcu w mieście Królów Polskich, wyśmienitej strawy (swojskie, prawdziwe polskie jedzenie) oraz atrakcji pod okiem bractwa Rycerskiego. Dlatego nie omieszkajcie przywędrować, aby razem z nami tworzyć wiekowe krlestwo PLNOG:

Wspomionąć trzeba, że i ta edycja charakteryzuje się niskim kosztem uczestnictwa w tak profesjonalnej, niezależnej i jednej z największych branżowych konferencji, hotelem o wysokim standardzie oraz bardzo przystępnej cenie oferty sponsorskiej.
Radzić się o Waszą kieszeń zdobyliśmy kod rabatowy ” twojinternet_10 “, który upoważnia do 10% zniżki.
PRZYBYWAJCIE!

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...