TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Trzy miesiące darmowej kolokacji w Beyond.pl dla MiŚOT

Beyond.pl, dostawca bezpiecznych usług centrum danych i chmury, oraz partner Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu uruchomił promocję na usługi kolokacyjne dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych.

pasek

Promocja, którą oficjalnie zaprezentowano podczas poznańskiego Zjazdu, obowiązuje tylko do końca grudnia 2022 roku. Aby otrzymać trzy miesiące darmowej usługi, należy do końca roku złożyć zamówienie na kolokację na co najmniej 24 miesiące.

– Beyond.pl po raz pierwszy miał przyjemność być partnerem Lokalnego Zjazdu MiŚOT, ale to z pewnością nie jest ostatnia inicjatywa Grupy MiŚOT, jaką wesprzemy. Nasza współpraca od uruchomienia konsorcjum TeleSynergia w maju tego roku układa się bardzo dobrze. Najbardziej cieszą mnie realne projekty, które w ostatnich miesiącach uruchomiliśmy. Jednym z nich jest przestrzeń kolokacyjna pod nazwą „Strefa MiŚOT”, którą wypracowaliśmy pod potrzeby operatorów współpracujących z grupą. Oferujemy najwyższą jakość usługi w Polsce, najwyższe standardy bezpieczeństwa centrów danych, ale uwzględniamy możliwości finansowe partnerów Grupy MiŚOT – mówi Wojciech Stramski, prezes zarządu w Beyond.pl

Przypominamy, że ceny usług od Beyond.pl dla MiŚOT-ów są bardzo atrakcyjne, a z uwagi na wysoką efektywność energetyczną centrum danych ceny prądu są dużo niższe niż w konkurencyjnych ośrodkach w kraju. Dodatkowo, operatorska infrastruktura IT będzie utrzymywana w najbezpieczniejszym centrum danych w Polsce (Data Center 2), w bezpośrednim sąsiedztwie z trzecim węzłem EPIX.

Zamówienie można składać bezpośrednio w Sklepie MiŚOT.  

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...