TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Trwa IFA – największe targi elektroniki

Internationale Funkausstellung (IFA) to największe na świecie targi elektroniki użytkowej. Wydarzenie, obchodzące w tym roku 99 lat istnienia, od początku istnienia jest światowym centrum innowacji.

Od 1924 roku berlińskie targi są miejscem pokazywania nowych technologii oraz prezentowania urządzeń taki jak odbiorniki radiowe, pierwsze europejskie radio samochodowe czy kolorowy telewizor. Od otwarcia wystawy przez Alberta Einsteina w 1930 roku do premiery pierwszego magnetowidu w 1971 roku, IFA Berlin odegrała kluczową rolę w transformacji technologicznej, ściągając pod swój dach pionierów branży i innowacyjne produkty.

W tym roku wśród prelekcji i paneli dyskusyjnych znajdziemy zagadnienia dotyczące zmieniającego się świata, technologii VR i AR, a także współpracy ze start-upami. Miejsce w agendzie znalazły też tematy związane z urządzeniami typu smart, a w szczególności smart home.

Targi IFA 2023 odbywają się na terenie Messe Berlin Exhibition Grounds w dniach 1-5 września. Więcej o wydarzeniu tutaj.

Michał Koch
Michał Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...