Trwa IFA – największe targi elektroniki

Internationale Funkausstellung (IFA) to największe na świecie targi elektroniki użytkowej. Wydarzenie, obchodzące w tym roku 99 lat istnienia, od początku istnienia jest światowym centrum innowacji.

Od 1924 roku berlińskie targi są miejscem pokazywania nowych technologii oraz prezentowania urządzeń taki jak odbiorniki radiowe, pierwsze europejskie radio samochodowe czy kolorowy telewizor. Od otwarcia wystawy przez Alberta Einsteina w 1930 roku do premiery pierwszego magnetowidu w 1971 roku, IFA Berlin odegrała kluczową rolę w transformacji technologicznej, ściągając pod swój dach pionierów branży i innowacyjne produkty.

W tym roku wśród prelekcji i paneli dyskusyjnych znajdziemy zagadnienia dotyczące zmieniającego się świata, technologii VR i AR, a także współpracy ze start-upami. Miejsce w agendzie znalazły też tematy związane z urządzeniami typu smart, a w szczególności smart home.

Targi IFA 2023 odbywają się na terenie Messe Berlin Exhibition Grounds w dniach 1-5 września. Więcej o wydarzeniu tutaj.