Targi IT Future Expo

Już 26 listopada na terenie Stadionu we Wrocławiu odbędą się Targi IT Future Expo. To jedyne wydarzenie w Polsce, które skupia przedstawicieli oraz wystawców z szeroko pojętej branży IT. Będzie to III edycja wydarzenia. II edycja odbyła się 11 czerwca na Stadionie Narodowym.

Jesiennej edycji imprezy towarzyszyć będą również targi IT CAREER SUMMIT, zorganizowane w specjalnie wydzielonej strefie. Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.
W programie przewidziano m.in.:
IT Future Congress – trendy, technologie i wyzwania IT
Warsztaty Scrum Droid
Strefa 3D – wirtualna rzeczywistość, drukarki 3D
Strefa Kariery IT – wejdź do gry o karierę marzeń!
Idea targów IT FUTURE EXPO 2015 niesie ze sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt kierunków i trendów rozwojowych branży. To projekt ukierunkowany na spełnienie oczekiwań wszystkich, którzy mają swój udział w projektowaniu, tworzeniu i użytkowaniu nowych technologii. Jesteśmy przekonani, że organizowane przez nas targi, jak i wydarzenia towarzyszące, będą idealną okazją do wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy oraz nawiązania obiecujących relacji biznesowych. Wszystkich zainteresowanych przedstawicieli sektora IT zapraszamy do udziału, w tej prestiżowej imprezie.
Bezpłatna rejestracja: Rejestracja
Więcej informacji uzyskać można na stronie: IT Future Expo