TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Szkolenie z QGIS – 25 lutego (sobota)

Raportowanie PIT nie przestaje być gorącym tematem w środowisku małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Pozostawia wiele do życzenia działanie systemu i brak odpowiedzi od urzędników, problemem jest też brak znajomości programu pozwalającego raportować. MiŚOT Akademia w trybie pilnym zorganizowała kolejne szkolenie z obsługi systemu QGIS. Odbędzie się ono w sobotę 25 lutego 2023 roku. Warto skorzystać, obecnie nie ma kolejnych terminów.

Opinie z poprzednich szkoleń są bardzo dobre, większość uczestników jest zdecydowanie zadowolona. Sobotnie szkolenie odbędzie się w innej niż dotychczas formule – będzie to webinar. W związku z tym prowadzący nie będzie w trakcie spotkania rozwiązywał problemów uczestników – tak jak to odbywało się na wcześniejszych spotkaniach. 

Webinar zacznie się o 7.55 w sobotę i potrwa 3,5 godziny, z krótką przerwą w trakcie oraz sesją pytań i odpowiedzi (na zakończenie spotkania). Pytania zostaną wybrane spośród tych zgłoszonych na chacie. 

Ze względu na brak kolejnego terminu webinar jest specjalnie wybraną formą, gdyż będzie mogło wziąć w nim udział zdecydowanie więcej osób. Tak jak i wcześniejsze szkolenia jest w specjalnie wynegocjowanej przez Grupę MiŚOT cenie. Więcej na temat szkolenia chętni dowiedzą się w  sklepie, gdzie również można się zapisać na wydarzenie: https://sklep.misot.pl/podstawy-qgis-do-wykorzystania-w-raportowaniu-pit-szkolenie-w-formie-webinaru-p32597

Na wszystkie pytania odpowiedzą specjaliści z działu handlowego, z którymi można skontaktować się przez adres e-mail: handlowy@misot.pl lub telefonicznie z Pawłem Białasem +48 780 118 730.

MiŚOT Akademia to projekt edukacyjny Grupy MiŚOT wspierający rozwój małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Więcej informacji znajduje się pod linkiem: https://misot.pl/akademia/. Wiadomość e-mail bezpośrednio do MiŚOT Akademii można wysłać, korzystając z adresu: akademia@misot.pl.

Czytaj także:

Aleksandra Czerech
Aleksandra Czerech
Marketerka z krwi i kości, która od ponad dziesięciu lat wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w budowaniu strategii, przewagi konkurencyjnej oraz komunikacji z klientem. W Grupie MiŚOT zajmuje się wsparciem realizowanych projektów w obszarze marketingu.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...