Systel korzysta z usługi Publikon

216

Przybywa MiŚOT-ów korzystających z usługi Publikon. Jedną z nich jest firma Systel, która powstała w kwietniu 2004 roku jako połączenie kilku lokalnych operatorów sieci osiedlowych działających na terenie osiedla Tysiąclecie w Katowicach.

Z oferty Publikona na swoim profilu Facebookowym firma korzysta już od kilku miesięcy.

Utrzymywanie profilu firmowego na Facebooku nie jest takie łatwe i trzeba mieć świadomość, jak to robić. Wymaga to także czasu i umiejętności. Podobnie jest z poszerzaniem zasięgów poprzez promowanie postów czy korzystanie z reklam na platformie. Nie wszyscy operatorzy mają na to czas.

Publikonowe posty nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale też przekazują użytkownikom praktyczne informacje i promują lokalnych operatorów. W jednym z ostatnich czytamy:

Oczekiwanie na interwencję ze strony operatora dużych sieci zwykle trwa bardzo długo… To nie kwestia złej woli, a tego, że jego siedziba znajduje się daleko od Twojego domu. U lokalnego dostawcy jest inaczej! Nierzadko administrator już w trakcie rozmowy z Tobą zweryfikuje status połączenia. Technicy, jeśli będzie taka potrzeba, pojawią się na miejscu nawet w przeciągu kilku-kilkunastu minut.

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

Przykładowa grafika z posta: