Start 3S Ligi Tenisa Stołowego

Już jutro w Bytomiu startuje 3S Liga Tenisa Stołowego, rozgrywki dla amatorów organizowane w Bytomiu już po raz piąty. Spotkania 16 drużyn składających się z przedstawicieli śląskiego biznesu potrwają do czerwca. W finałowym turnieju play-off wezmą udział najlepsze składy.
Podczas pierwszego spotkania w tym roku swoje mecze w Lidze rozegrają wszystkie drużyny. Do czerwca składy zagrają w formule “każdy z każdym”.
Wśród uczestników są wyłącznie amatorzy, których poziom nierzadko dorównuje zawodowym tenisistom stołowym. Jest to efekt ich regularnego treningu, motywowanego jak najlepszym miejscem w 3S Lidze i chęcią sportowej, niezwykle wyrównanej rywalizacji. – mówi Anna Zapart, koordynatorka imprezy.
Organizatorem rozgrywek jest 3S S.A., a nad merytoryczną częścią czuwa Śląski Związek Tenisa Stołowego oraz przedstawiciele klubu 3S Polonia Bytom, który w tym roku ma szansę na walkę o medale mistrzostw Polski. Miejscem rozgrywek ligowych jest hala w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Nickla 143 a, natomiast czerwcowy finał odbędzie się jak zwykle w bytomskiej hali “Na Skarpie”.
Zawodnikom można kibicować 12 marca, od godz. 10.00, w hali sportowej w Bytomiu Miechowicach. Kolejne spotkania będą obywały się co dwa tygodnie. Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu, w tym kalendarium spotkań, wyniki i regulamin na www.liga.3s.pl
Dodatkowe informacje:

Agnieszka Włoszczyna, kierownik ds. PR
a.wloszczyna@3s.pl
tel. +48 32 428 83 18, kom. +48 785 909 765