TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Start 3S Ligi Tenisa Stołowego

Już jutro w Bytomiu startuje 3S Liga Tenisa Stołowego, rozgrywki dla amatorów organizowane w Bytomiu już po raz piąty. Spotkania 16 drużyn składających się z przedstawicieli śląskiego biznesu potrwają do czerwca. W finałowym turnieju play-off wezmą udział najlepsze składy.
Podczas pierwszego spotkania w tym roku swoje mecze w Lidze rozegrają wszystkie drużyny. Do czerwca składy zagrają w formule “każdy z każdym”.
Wśród uczestników są wyłącznie amatorzy, których poziom nierzadko dorównuje zawodowym tenisistom stołowym. Jest to efekt ich regularnego treningu, motywowanego jak najlepszym miejscem w 3S Lidze i chęcią sportowej, niezwykle wyrównanej rywalizacji. – mówi Anna Zapart, koordynatorka imprezy.
Organizatorem rozgrywek jest 3S S.A., a nad merytoryczną częścią czuwa Śląski Związek Tenisa Stołowego oraz przedstawiciele klubu 3S Polonia Bytom, który w tym roku ma szansę na walkę o medale mistrzostw Polski. Miejscem rozgrywek ligowych jest hala w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Nickla 143 a, natomiast czerwcowy finał odbędzie się jak zwykle w bytomskiej hali “Na Skarpie”.
Zawodnikom można kibicować 12 marca, od godz. 10.00, w hali sportowej w Bytomiu Miechowicach. Kolejne spotkania będą obywały się co dwa tygodnie. Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu, w tym kalendarium spotkań, wyniki i regulamin na www.liga.3s.pl
Dodatkowe informacje:

Agnieszka Włoszczyna, kierownik ds. PR
a.wloszczyna@3s.pl
tel. +48 32 428 83 18, kom. +48 785 909 765

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...