TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Spawarki światłowodowe INNO View X w xbest.pl!

xbest.pl jako autoryzowany i główny dystrybutor marki INNO INSTRUMENT w Polsce, przedstawia najnowszą serię spawarek światłowodowych oznaczoną jako View X. Omawiane modele cechują się ulepszonymi parametrami, wspomaganymi przez AI. Głównym usprawnieniem jest bardzo szybki czas spawania, który jest niemal 2 razy krótszy w porównaniu do wcześniejszych modeli! Ponadto posiadają szereg usprawnień i udogodnień, znanych z poprzedniej serii, czyli system View PRO Cloud Management. 

pasek

INNO View 3X to model spawarki wykorzystujący metodę centrowania do płaszcza. Charakteryzuje się średnim czasem wykonania spawu na poziomie 7 sek. w trybie auto lub 4 sek. w trybie szybkim, a czas wygrzewania osłonek wynosi 13 sek. dla trybu normalnego i 9 sek. dla trybu szybkiego. Urządzenie posiada baterię o pojemności 5200mAh, umożliwiającą  wykonanie 300 cyklów spawania/wygrzewania na jednym ładowaniu. Żywotność elektrod pozwala na wykonanie 6000 spawów. Wbudowany 5-calowy, dotykowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz intuicyjny interfejs graficzny wraz z przybliżeniem na poziomie 360 ~ 520x pozwalają na komfortową i dokładną prace. Waga spawarki wynosi 2.19 kg.

INNO View 5X to model spawarki wykorzystujący metodę centrowania do rdzenia. Charakteryzuje się średnim czasem wykonania spawu na poziomie 7 sek. w trybie auto lub 4 sek. w trybie szybkim, a czas wygrzewania osłonek wynosi 13 sek. dla trybu normalnego i 9 sek. dla trybu szybkiego. Urządzenie posiada baterię o pojemności 5200mAh, umożliwiającą  wykonanie 300 cyklów spawania/wygrzewania na jednym ładowaniu. Żywotność elektrod pozwala na wykonanie 6000 spawów. Wbudowany 5-calowy, dotykowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz intuicyjny interfejs graficzny wraz z przybliżeniem na poziomie 360 ~ 520x pozwalają na komfortową i dokładną prace. Waga spawarki wynosi 2.35 kg.

INNO View 8X wykorzystuje metodę centrowania do rdzenia, a dzięki swoim wysokim parametrom jest przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Charakteryzuje się bardzo szybkim czasem spawania wynoszącym średnio 5 sek. w trybie auto lub 4 sek. w trybie szybkim, a czas wygrzewania osłonek wynosi 13 sek. dla trybu normalnego i 9 sek. dla trybu szybkiego. Urządzenie posiada baterię o pojemności 9000mAh, umożliwiającą wykonanie imponujących 500 cyklów spawania/wygrzewania na jednym ładowaniu. Żywotność elektrod pozwala na wykonanie 6000 spawów. Wbudowany 5-calowy, dotykowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości oraz intuicyjny interfejs graficzny wraz z przybliżeniem na poziomie 360 ~ 520x pozwalają na komfortową i dokładną prace. Waga spawarki wynosi 2.68 kg.

W spawarkach View X znajdziemy rozwiązanie znane z poprzedniej serii View PRO, jakim jest system View PRO Cloud Management. Jest to aplikacja internetowa przygotowana przez markę INNO posiadająca szereg przydatnych funkcji m. in.: nadzór nad postępami prac jak i kondycji samych spawarek, namierzanie w czasie rzeczywistym lokalizacji oraz zarządzanie czasem i pracą z urządzeniem oraz danymi dotyczącymi spawów. Osiągnięto to dzięki wyposażeniu urządzenia w moduł GPS oraz możliwości instalacji karty SIM. Wartym uwagi jest fakt, iż dla posiadaczy spawarek View PRO korzystanie z aplikacji jest nieodpłatne.

Wszystkie prezentowane spawarki zostały wyposażone w najnowszy interfejs USB-C oraz posiadają możliwość zapisu aż 20 000 wyników i 10 000 obrazów spawów w pamięci urządzenia, co w przypadku awarii sieci lub zerwania połączenia może okazać się przydatne w późniejszym raportowaniu lub analizach. Dodatkowo dane mogą zostać wyeksportowane do pliku PDF, co sprawia, że zarządzanie oraz analiza danych staje się o wiele łatwiejsza i wygodniejsza. Usprawnia to również późniejsze przygotowywanie raportów z danej instalacji. Spawarki INNO View X są odporne na kurz, zachlapanie i wstrząsy, a ponadto zostały wyposażone w ulepszone diody LED służące do oświetlania spawanego włókna, co umożliwia zastosowanie sprzętu nawet w niesprzyjających warunkach. Dodatkowo umożliwiają ładowanie baterii podczas jego pracy co eliminuje konieczność wykonywania niepotrzebnych przerw. Urządzenia posiadają menu w języku polskim wraz z filmikami instruktażowymi w ich pamięci.

W zestawie z każdą spawarką VIEW X znajduje się najnowszy model profesjonalnej obcinarki włókien oznaczonej modelem V12, wyposażonej w automatyczny pojemnik na obcięte włókna. Pokrywa otwiera się pod kątem 90° co polepsza widoczność umieszczanego włókna, ułatwiając pracę. Gilotynka posiada cykl pracy „one-step”, czyli po umieszczeniu włókna w uchwycie i po jej zamknięciu, automatycznie tnie włókno (bez konieczności naciskania przycisków), a przy jej otwieraniu odpad automatycznie ściągany jest do pojemnika. 

Po każdym cięciu ostrze jest automatycznie obracane w kolejną pozycję, eliminując konieczność ręcznej zmiany jego położenia zapewniając tym samym powtarzalność wykonywanych cięć. Żywotność ostrza wynosi aż 60000 cięć. Posiada uniwersalny uchwyt, który można stosować do cięcia kabla światłowodowego o średnicach: 250μm, 900μm, 3.0mm, kabla płaskiego “flat” oraz kabla typu ribbon do 12 włókien. Dodatkowo wyposażono ją w wyświetlacz, który służy za licznik wykonanych cięć (pomiary można zresetować przyciskiem u dołu obudowy).

Podobnie jak w przypadku innych modeli spawarek INNO, na spawarki serii View X również udzielana jest 3-letnia gwarancja. Firma xbest.pl jest nie tylko autoryzowanym dystrybutorem, ale również prowadzi autoryzowane centrum serwisowe marki INNO, dzięki czemu wszystkie naprawy realizowane są na miejscu, w Polsce.

Karty katalogowe wraz ze szczegółową specyfikacją spawarek światłowodowych INNO View X można znaleźć na stronie www.xbest.pl. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat aktualnych cen oraz dostępności. Telefon: +48 32 239 6000

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...