Sklep MiŚOT zaprasza użytkowników kart MultiSport do udziału w Letniej Grze

Grafika: Marcin Jedynak

Letnia Gra MultiSport to zabawa, w której nagrodzona zostaje aktywność fizyczna korzystających z kart MultiSport. Każdy użytkownik czynnej karty może wziąć udział w grze, która potrwa do 7 sierpnia. Warto dołączyć do zabawy, gdyż na uczestników czeka wiele nagród. 

Zgodnie z zasadą, że nie ma lepszej formy spędzania wolnego czasu niż aktywność, która według badań przeprowadzonych wśród uczestników wcześniejszych edycji Letniej Gry obniża poziom stresu i negatywnych emocji oraz zapewnia lepsze samopoczucie, zachęcamy do udziału w zabawie z MultiSportem. – Jedynym warunkiem jest posiadanie aktywnej karty, a tych stale przybywa – mówi Paweł Białas, dyrektor ds. rozwoju w Grupie MiŚOT. 

Zabawa polega na zbieraniu punktów poprzez korzystanie z obiektów sportowych – może to być siłownia, park linowy, ale również rowerki wodne. Ich pełną listę można sprawdzić za pomocą aplikacji lub na stronie internetowej programu. Dodatkowo premiowane będą odpowiedzi na pytania w quizach na platformie. Już na początku można zgarnąć 135 punktów za dołączenie do kursów online Zaprojektuj Formę. 

Nagród jest całkiem sporo. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc zostaną nagrodzeni urządzeniem Thermomix TM6, za miejsca od 4 do 184 nagrodą jest zegarek Garmin Venu Sq 2, za kolejne pozycje, licząc do miejsca 2185, nagrodą będą gadżety sportowe. Na biorących udział w zabawie czekać będą również bony o wartości 25 i 50 zł, które można na bieżąco wymieniać na Allegro, Pyszne.pl oraz w salonach Empik, sklepach Decathlon oraz MultiBilet Premium. Zebrane punkty można również wymieniać na wsparcie jednej z trzech wybranych przez organizatora akcji charytatywnych. Punkty przeznaczone na bony i pomoc charytatywną nie są odejmowane z konta uczestników zabawy i tym samym nie obniżają miejsca w rankingu. Dołączyć do zabawy można tutaj: https://www.kartamultisport.pl/letniagra. 

Specjaliści ze Sklepu MiŚOT przypominają, że do 9 czerwca trwa dedykowany małym i średnim operatorom telekomunikacyjnych konkurs zatytułowany: „Zostań mistrzem sieci z AVM”, który polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe. Należy opisać idealnie działającą sieć WiFi w domu klienta w 1024 znakach. W tym konkursie nagrody są dwie: pierwszą jest urządzenie FRITZ! Box 4060 AX o wartości 837,03 zł brutto, drugą wzmacniać Wi-Fi FRITZ! Repeater 3000 AX Wi-Fi 6 MESH o wartości 779,00 zł brutto. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUahuUgoC_DK-KFX0y6KLSATVblwZ489rJ1-wdOU9jsImWXA/viewformf. 

MiŚOT-y, które nie mają jeszcze karty MultiSport, mają pytania dotyczące Letniej Gry lub konkursu z AVM mogą kontaktować się ze specjalistami z działu handlowego Grupy MiŚOT telefonicznie, lub za pośrednictwem adresu e-mail: handlowy@misot.pl.

Początek Letniej gry Multisport: 6 czerwca 2023 r. o godzinie 12.