TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Odwiedź kampus data center Beyond.pl podczas Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu

Już niebawem mali i średni operatorzy telekomunikacyjni spotkają się na branżowym podsumowaniu roku podczas czwartego Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu (28-30 listopada). Organizatorzy tradycyjnie zadbali o bardzo bogatą agendę i sporą dawkę rozrywki. W tym roku po raz pierwszy w historii mali i średni operatorzy telekomunikacyjni będą mogli zwiedzić jedno z najbezpieczniejszych centrów przetwarzania danych w Unii Europejskiej.

Obiekt Data Center 2 firmy Beyond.pl jest aktualnie jednym z czterech najbezpieczniejszych centrów danych w UE, co potwierdza międzynarodowa certyfikacja ANSI/TIA-942 na poziomie Rated 4. Od uruchomienia w 2016 roku obiekt nie odnotował technicznych przerw i zapewnia klientom 100 proc. dostępność usług.

Centrum danych Beyond.pl w Poznaniu to w pełni polski data center, które nie tylko gwarantuje najwyższą dostępność usług oraz neutralność telekomunikacyjną, ale jednocześnie spełnia standardy zrównoważonego obiektu, dzięki wykorzystaniu do zasilania wyłącznie zielonej energii oraz technologii z zakresu wykorzystania ciepła czy chłodzenia adiabatycznego. Data Center 2 charakteryzuje się również najwyższą efektywnością energetyczną w regionie z PUE na poziomie 1.2, co przy aktualnie rosnących cenach prądu pozwala klientom Beyond.pl osiągać duże oszczędności na usłudze kolokacji.

Zwiedzanie obiektu podczas tegorocznego zjazdu zostało zaplanowano na pierwszy dzień konferencji (29 listopada, wtorek). Organizatorzy zapewniają pełną logistykę związaną z wyjazdem na teren kampusu oraz powrót do hotelu. Ponieważ w obiekcie obowiązują najwyższe standardy bezpieczeństwa, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca w grupie zwiedzających i wybór godziny wycieczki. Jeśli ktoś wykupił już wejściówkę na poznański zjazd, a nie uzgodnił z organizatorami udziału w wycieczce, należy niezwłocznie zadzwonić pod numer 780 118 730. Liczba miejsc dla zwiedzających jest ograniczona, więc zachęcamy do szybkiej rezerwacji miejsca dla swojego reprezentanta.

– Wejście na teren naszego kampusu to nie tylko szansa na obejrzenie, jak centrum danych tej klasy działa od zaplecza, ale przede wszystkim możliwość weryfikacji, w jaki sposób utrzymujemy krytyczną infrastrukturę IT naszych klientów, także spółek współpracujących z Grupą MiŚOT. Przypominam, że na terenie naszego obiektu działa już Strefa MiŚOT, czyli zlokalizowana bezpośrednio obok infrastruktury EPIX i jej trzeciego węzła wydzielona przestrzeń kolokacyjna dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Usługa ma już pierwszych klientów i co więcej, można ją zamówić bezpośrednio w sklepie MiŚOT. Tego dnia na miejscu będą również dostępni nasi eksperci techniczni, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, które pojawią się ze strony uczestników zjazdu – mówi Wojciech Stramski, prezes zarządu w Beyond.pl.

Beyond.pl to nie tylko operator data center, ale również dostawca usług chmurowych. W swoich obiektach data center spółka buduje i utrzymuje środowiska cloudowe klientów zarówno w modelu prywatnym, jak i publicznym. Beyond.pl, obok Micorosft Azure, oferuje chmurę VMware oraz autorskie rozwiązanie e24cloud – pierwszą polską chmurę obliczeniową, która w tym roku obchodziła 10-lecie. Zapraszamy do zwiedzania obiektu, aby poznać bliżej również ten aspekt działalności spółki i wykorzystać tę wiedzę do rozwijania swojego biznesu i generowania przychodów w ramach programu współpracy z Beyond.pl. Szczegóły zostaną przedstawione na warsztacie z ekspertami Beyond.pl 29 listopada o godzinie 16.00 pt. „Zwiększ swoją konkurencyjność względem dużych telekomów razem z TeleSynergią – sprawdź jak rozwijać biznes i generować nowe przychody na bazie usług od Beyond.pl i Grupy MiŚOT”.

Zobacz także:

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze