TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nowy Dyrektor Regionalny w firmie WatchGuard

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o mianowaniu nowego dyrektora sprzedaży na Polskę. Decyzją producenta stanowisko to objął Jerzy Trzepla.

Mianowanie nowego dyrektora regionalnego potwierdza silne zainteresowanie producenta Europą Środkową oraz chęć rozwoju w Polsce, postrzeganej jako ważny i perspektywiczny rynek. Decyzja ta była zatem naturalnym krokiem na drodze do wzmocnienia pozycji marki WatchGuard i wzrostu sprzedaży w naszym regionie.
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego, projektując i uruchamiając pierwszą sprzętową zaporę sieciową. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników, posiadając swoje przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. Producent regularnie klasyfikowany jest jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW. Posiada na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w dużych firmach na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania, WatchGuard Dimension, uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.
Komentując swoje nowe stanowisko Jerzy Trzepla powiedział: „Przyjąłem wyzwanie rozwinięcia w Polsce sprzedaży rozwiązań WatchGuard, bo mam głębokie przekonanie o ich wartości. Świadomość korzyści, jakie przedsiębiorstwa i instytucje mogą osiągnąć dzięki wykorzystaniu produktów i technologii WatchGuard była dotychczas zdecydowanie za mała. W obecnych czasach wszystkie organizacje, bez wyjątku, niezależnie od wielkości, struktury, segmentu działania narażone są na ataki hakerskie. Podkreślam: wszystkie, bez wyjątku. Naszą rolą jest zapewnienie skutecznej ochrony, dostępnej do niedawna wyłącznie dla banków, firm i instytucji dowolnej wielkości. Skoro wszyscy jesteśmy narażeni na te same ataki, musimy wszyscy posiadać jednakowo skuteczne mechanizmy obronne. Zapraszamy do współpracy wszystkie polskie firmy IT, które chcą zapewnić swoim odbiorcom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.”
Jerzy Trzepla od ponad 20 lat związany jest z branżą IT, angażując się w tworzenie systemów bezpieczeństwa informatycznego w Polsce. Początkowo we współpracy z użytkownikami systemów, potem współpracując z integratorami oferującymi systemy zabezpieczeń. Jak sam podkreśla: „Obserwowałem ewolucję zagrożeń oraz systemów ochronnych i uważam, że najpoważniejsza jest zmiana polegająca na komercjalizacji cyberprzestępczości. Współczesne ataki mają przede wszystkim cel ekonomiczny, osoby i organizacje stojące za atakami są profesjonalistami o wysokim poziomie organizacji, a niestety świadomość zagrożeń w przeciętnej instytucji nie nadąża za tymi zmianami. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu WatchGuard, aby zapewnić wysoki poziom ochrony firmom i instytucjom każdej wielkości – od małych do dużych, bo wszystkie są narażone na te same zagrożenia”.
Jako przedstawiciel regionalny firmy WatchGuard, Jerzy Trzepla odpowiedzialny będzie za całokształt działań sprzedażowych, realizację strategii rozwoju oraz wsparcie marketingowe, co zgodnie z przekonaniem producenta, pozwoli skutecznie wykorzystać polski potencjał oraz realizować plany inwestycyjne w tej części Europy.
Więcej informacji o firmie WatchGuard i jej rozwiązaniach: WatchGuard

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...