Nowości w telewizji JAMBOX. Więcej kanałów za tę samą cenę

340
fiber optical network cable

Wzbogacone pakiety podstawowe, zupełnie nowe kanały i prezenty dla abonentów. JAMBOX, interaktywna telewizja cyfrowa, należąca do SGT S.A., lidera usług telewizyjnych dla ISP, uatrakcyjnia swoją ofertę programową, zachowując przy tym dotychczasowe ceny.

W najbliższych miesiącach SGT S.A. planuje szereg nowości, które wzbogacą ofertę programową telewizji JAMBOX. W pierwszej kolejności dwa z trzech pakietów podstawowych poszerzone zostaną o blisko 10 kanałów każdy, a abonenci podpisujący nową umowę lub przedłużający dotychczasową będą mogli otrzymać w prezencie jeden z pakietów premium. Po wprowadzeniu planowanych zmian oferta telewizji JAMBOX będzie obejmowała w sumie ponad 250 kanałów, w tym blisko 100 w jakości HD.
Abonent telewizji JAMBOX ma dziś możliwość wyboru pakietu telewizyjnego spośród trzech podstawowych: Pakiet Mini HD, Pakiet Wielotematyczny HD i Pakiet Wielotematyczny Super HD.
nowosci_w_pakiecie_wielotematy_1
Dla odbiorców wszystkich trzech pakietów pierwsze zmiany widoczne były już na początku września. Do oferty programowej dołączyły wówczas Nuta.TV, iPOL.TV, Deutsche Welle (ENG). W październiku nowości zauważą abonenci pakietów Wielotematycznego i Wielotematycznego Super HD.
Pierwszy pakiet wzbogaci się o kanały Animal Planet HD, Discovery Channel HD, TLC HD, National Geographic Channel HD, FOX HD, FOX Comedy HD, Ale Kino+ HD i Nat Geo Wild HD. Pakiet Wielotematyczny Super HD zostanie uzupełniony z kolei o TVP HD, BBC HD, Mezzo Live HD, MTV Live HD, i Nat Geo Wild HD i całkiem nowe kanały w ofercie JAMBOX: Nat Geo People HD, Nickelodeon HD i Motowizja HD.
– Oba Pakiety Wielotematyczne są aktualnie najchętniej wybieranymi produktami przez abonentów telewizji JAMBOX, stąd też decyzja o dodatkowym zwiększeniu ich atrakcyjności. Rozumiemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów i choć przeważnie są skrajnie od siebie różne, podjęliśmy próbę ich zaspokojenia. Co najważniejsze, wprowadzane przez nas zmiany nie pociągają za sobą dodatkowych kosztów – mówi Bartłomiej Czardybon, Prezes Zarządu SGT S.A.
Kolejna z nowości wiąże się z pakietem Filmbox. Jego nowa odsłona zaprezentowana zostanie już w październiku, a abonenci – w zależności od wybranej usługi – będą go mogli otrzymać w prezencie.
– Planowane zmiany dotyczą także pakietów tematycznych, które zostaną uzupełnione o nowe kanały. O szczegółach nasi abonenci będą informowani na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i profilu JAMBOX na Facebooku. Mamy nadzieję, że nowa oferta programowa spotka się z pozytywnym odbiorem obecnych abonentów, ale też zachęci tych jeszcze niezdecydowanych – dodaje Bartłomiej Czardybon.