MiŚOT Akademia zaprasza na zajęcia podczas Konferencji KIKE

Grafika: Marcin Jedynak

MiŚOT Akademia to wyjątkowa przestrzeń do rozwoju zarówno dla właścicieli firm telekomunikacyjnych, jak i ich pracowników. Projekt wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych poprzez dostarczanie sprawdzonej i aktualnej wiedzy niezbędnej do codziennej pracy. Podczas Konferencji KIKE pod szyldem MiŚOT Akademii odbędzie się cykl wykładów oraz konkurs dla Wzorowych Uczniów. 

– Poprzez systematyczną edukację chcemy pomagać rozwijać firmy, aby w trudnym i konkurencyjnym środowisku mogły odnosić śmiałe sukcesy i szczycić się silną marką oraz pozycją uznanego pracodawcy na rynku pracy – mówi Marcin Orocz, lider projektu. – Od lat my również tworzymy branżę telekomunikacyjną, dlatego jak nikt inny znamy potrzeby lokalnych operatorów oraz możliwe kierunki rozwoju. Dzięki temu zawsze jesteśmy o krok dalej. Jak wszystkie projekty w ramach Grupy MiŚOT i ten jest przygotowany tak, by koszty były minimalne, a korzyści dla firm maksymalne.

Dzienniczek Ucznia

Ta książeczka została przygotowana, by uczestnikom konferencji łatwiej było znaleźć wszystkie ważne informacje związane z wykładami MiŚOT Akademii oraz umożliwić Wzorowym Uczniom udział w konkursie (są aż cztery nagrody, każda o wartości 3200,00 zł).

Aby zostać Wzorowym Uczniem, wymagana jest obecność na czterech z siedmiu wykładów w ramach MiŚOT Akademii. Po zajęciach wykładowca uzupełnia stronę z obecnościami specjalną pieczątką, która potwierdza udział w zajęciach. Poza obecnością na zajęciach trzeba odpowiedzieć na pytanie, które znajduje się na końcu Dzienniczka. Należy także pamiętać o uzupełnieniu danych osobowych, by organizatorzy wiedzieli komu wręczyć nagrodę. Komisja wybierze cztery spośród najlepszych odpowiedzi.

Nagrody:

Adrianna Wardzała | SUUR | nagroda o wartości 700 zł – konsultacje on-line: Optymalizacja profilu na LinkedIn i wskazówki jak nawiązywać relacje biznesowe na LinkedIn.

Piotr Pytel | Twoi Eksperci | nagroda o wartości 1500 zł – jak poukładać firmę w 12 krokach. Warsztat on-line (2 godziny).

Grupa MiŚOT | nagroda o wartości 1000,00 zł – voucher na dowolne zakupy na sklep.misot.pl

Grafika: Marcin Jedynak

Szkolenia MiŚOT Akademii:

  • Skuteczna komunikacja, czyli jak zaangażować pracowników, aby osiągnąć sukces / 19.09.2022/ 12.00-15.00 / Sala 1/ Wykładowca: Adrianna Wardzała (SUUR)
  • Zarządzanie zmianą / 20.09.2022/ 10.30-12.00/ Sala MiŚOT/ Wykładowca: Piotr Pytel (Twoi Eksperci)
  • Hot seat: Zmiana wizerunku marki na przykładzie Syrion / 20.09.2022 /16.30-17.00/ Sala MiŚOT/ Wykładowcy: Adrianna Wardzała (SUUR), Noemi Zuber (Syrion), Jacek Lorkiewicz (Syrion)
  • Komunikacja w mediach społecznościowych. Jak sobie radzić z hejtem? Jak sprawić, by klienci nas zauważyli? Błędy, jakich lepiej nie popełniać? Co zrobić, aby być wysoko w Google? Co mierzyć w Internecie? / 20.09.2022 / 17.00-18.00/ Sala MiŚOT/ Wykładowca: Adrianna Wardzała (SUUR)
  • Obrona ceny – szkolenie / 21.09.2022 / 10.00-11.00/ Sala MiŚOT/ Wykładowca: Marcin Orocz (Grupa MiŚOT)
  • Rekrutacja i utrzymanie talentów w organizacji: jak to zrobić w 2022! (employee experience) – szkolenie / 21.09.2022 / 11.00-12.00/ Sala MiŚOT/ Wykładowca: Adrianna Wardzała (SUUR)
  • Szczęśliwy pracownik wizytówką Twojej firmy – szkolenie. / 21.09.2022 / 12.00-13.00/ Sala MiŚOT/ Marcin Orocz (Grupa MiŚOT).

Wyniki konkursu i nagrody dla uczestników szkoleń – 21.09.2022, 13.00-13.15, Sala MiŚOT.

Wykładowcy MiŚOT Akademii:

Adrianna Wardzała | SUUR

Jest ekspertem ds. nowoczesnego marketingu B2B i sprzedaży. Specjalizuje się w budowaniu silnych przywódców oraz marek z wykorzystaniem nowych mediów. Tworzy strategie marketingowe opierające się m.in. na takich wartościach jak komunikacja, zaangażowanie czy tworzenie społeczności. Współtworzyła i wdrażała strategię marketingową dla wydawcy „Harvard Business Review Polska” oraz „MIT Sloan Management Review Polska”. W swojej karierze zarządzała wieloosobowymi międzynarodowymi zespołami, obecnie prowadzi własną agencję oraz dzieli się tym jak tworzyć wartościowe treści podczas warsztatów i szkoleń, oraz na blogu: www.adriannawardzala.pl

Piotr Pytel | Twoi Eksperci

Swoim doświadczeniem i dociekliwością pomaga przedsiębiorcom zmienić sposób myślenia na taki, dzięki któremu mogą rozwinąć skrzydła i własny biznes. Zamiast pokazywać, jak planować, uczy myśleć strategicznie. Widzi różnicę między zarządzaniem a przywództwem, co z sukcesem przekazuje licznym kursantom.

W swojej karierze przeszkolił ponad 6 tysięcy osób. Diagnozuje i pomaga rozwiązać często ukryte problemy, dzięki czemu zarówno przedsiębiorstwa, jak i zaangażowani w nie ludzie osiągają więcej. Twórca wielu marek, w tym Twoi Eksperci, gdzie dzieli się wiedzą. Uczestniczy również w naszych branżowych wydarzeniach oraz MiŚOT Akademii.

Marcin Orocz | MiŚOT Akademia

Z dumą mówimy o nim nasz hartownik. Rewolucjonista, który udowadnia, że sukces tkwi w wykorzystaniu danych. Ma moc, która sprawia, że w ludziach wyzwala się ich ukryty potencjał. Optymalizuje procesy biznesowe, co prowadzi do wzrostu sprzedaży. W swojej pracy od zawsze wykorzystuje zwinne metodyki do uwalniania potencjału nowoczesnych technologii. Z sukcesem tworzy zespoły, które biorą odpowiedzialność za rezultaty biznesu. Tworzy projekty szkoleniowe, które pomagają pracownikom sprawnie budować procesy i produkty generujące przychody. Z jednej strony jest świetnym mentorem, z drugiej wnosi moc pozytywnej energii do pracy. Współtwórca i wykładowca MiŚOT Akademii.

Czytaj także: