TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Microsoft dla edukacji. Darmowy webinar o wykorzystywaniu aplikacji Teams w szkole

3 kwietnia w piątek o godz. 11.00 odbędzie się webinar, podczas którego Artur Rudnicki, konsultant Microsoft dla Edukacji i wicedyrektor w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu opowie o wykorzystywaniu Microsoft Teams w szkole. Jak wykorzystywać ten program do edukacji? Podczas webinaru poznamy dobre i złe praktyki.

Wielu operatorów dostarcza internet do szkół, które potem mają szansę pracować na tej infrastrukturze. Przekażcie informację dyrektorom placówek i nauczycielom, z którymi współpracujecie, bo w czasie walki z koronawirusem i przejście na pracę i edukację online wymusza na wielu z nas poznanie nowych narzędzi.

Microsoft Teams jest taką aplikacją, którą można wykorzystywać w biznesie, ale i w edukacji właśnie. Podczas piątkowego webinaru Artur Rudnicki opowie i pokaże kilka przykładów dobrych praktyk, które warto stosować przy tworzeniu i konfigurowaniu zespołów Teams dla placówek edukacyjnych. Ekspert podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie nie tylko tego, co warto stosować, ale także tym, czego należy się wystrzegać, aby za jakiś czas nie obudzić się „z ręką w nocniku”.

Rejestracja na webinar pod tym linkiem.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...