TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Majówka z Ministerstwem Cyfryzacji

Na majówkę wraca Ministerstwo Cyfryzacji. W Dzienniku Ustaw zostało opublikowane rozporządzenie, które o tym mówi. Powrót Ministerstwa Cyfryzacji to także zmiany w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

25 kwietnia 2023 r. w Dzienniku Ustaw opublikowano Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie utworzenia Ministerstwa Cyfryzacji. Zgodnie z rozporządzeniem z 20 kwietnia 2023 r. zostanie utworzone Ministerstwo Cyfryzacji. Wiadomo, że na jego czele stanie minister Janusz Cieszyński.

Do Ministerstwa Cyfryzacji zostaną przeniesieni pracownicy i pracownice Kancelarii Prezesa Rady Ministrów obsługujący sprawy działu informatyzacja.

Nie wiadomo, jak będzie z pogodą na majówkę w Polsce, ale wiemy, że na pewno będzie wtedy już Ministerstwo Cyfryzacji. Rozporządzenie wchodzi bowiem w życie z dniem 1 maja 2023 r.

Źródło: dziennikustaw.gov.pl

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze