TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Lokalny Zjazd MiŚOT z ciekawym programem dla małych i średnich operatorów

Trwa rejestracja na wiosenny Lokalny Zjazd MiŚOT w Wiśle (27 – 29 marca). Wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, dla których organizatorzy przygotowali wiele atrakcji – zarówno merytorycznych, jak i rozrywkowych.

Od początku lutego na stronie zjazdowej dostępna jest agenda wydarzenia. Plan wydarzeń, wystąpień i paneli jest ciągle “żywy” – z dnia na dzień przybywa w nim nowych pozycji.

Lokalny Zjazd MiŚOT, jak sama nazwa wskazuje, jest wydarzeniem dedykowanym małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym. Podczas spotkania w Wiśle będę oni omawiać tematykę związaną z problemami i wyzwaniami dotyczącymi tej części rynku, którą zajmują. Tradycyjnie pojawi się sporo tematów związanych z praktykami stosowanymi wobec nich przez dużych i popularnych operatorów telekomunikacyjnych. Organizatorzy gwarantują warunki, nie zawsze dostępne na innych wydarzeniach branżowych, pozwalające na swobodną dyskusję również na te tematy.

Sporo emocji rozpali problematyka związana z PKE, sprawozdawczością, która coraz bardziej dotyka branżę, a zwłaszcza ostatnim wyzwaniem, przed którym stanęli operatorzy, czyli PIT. Ciekawie zapowiada się blok energetyczny, podczas którego eksperci powiedzą nam, czy zabraknie energii i czy już zawsze będzie ona bardzo droga. Również przedstawiciele projektu Polski Internet Rzeczy przygotowali ciekawy pakiet prelekcji, w tym między innymi prezentacje praktyków – przedstawicieli służb ratunkowych oraz samorządowców z Czech, którzy korzystają z nowoczesnych rozwiązań. Agenda zjazdów silna jest również zagadnieniami prawnymi. I tym razem ich nie zabraknie, będzie o tym, jak rozwiązywać konflikty właścicielskie w firmach, o uprawnieniach członków organów w spółce, o samowoli budowlanej i o pracy z projektantem.

Wielu z uczestników czekać będzie na – jak zawsze zaskakującą – prezentację projektów Grupy MiŚOT. I tym razem będzie ciekawie – organizatorzy zapowiadają premierą co najmniej kilku produktów, które mogą okazać się hitem dla branży.

Aby zapewnić komfort i swobodę dyskusji MiŚOT-ów, część debat i warsztatów dedykowana jest jedynie MiŚOT-om – tak będzie w przypadku poniedziałkowego Hyde Parku, szkolenia poświęconego nabywaniu  przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego w procesach konsolidacyjnych oraz w bloku poświęconym MdO.

Zapraszamy do rejestracji.

Paweł Gniadek
Paweł Gniadek
Doświadczony ekspert w obszarze komunikacji, z ponad 25-letnim stażem, ma w dorobku pracę w mediach, agencjach public relations, jak również spółkach, także dużych - giełdowych. Wraz ze współpracownikami tworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, duże przejęcia, sprzedaż, konsolidacja) i kampanii, nadzorował i prowadził ambitne i bardzo efektywne projekty sponsoringowe, opracował regulacje z obszaru promocji – strategie public relations, strategie marki, strategie CSR, zasady sponsoringu, zasady promocji – a przede wszystkim skutecznie je wdrażał. W dorobku ma (wraz z zespołami) liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. wiele nagród za najlepszy raport roczny, a także przyznawane przez Gazetę Giełdy „Parkiet” dwie pierwsze nagrody za najlepsze relacje inwestorskie w latach 2014 i 2015. W 2012 roku otrzymał tytuł „Człowiek PR-u 2012” przyznawany przez branżowy miesięcznik Brief.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...