TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Lokalny Zjazd MiŚOT – konkurs i atrakcje

Wiosenny Lokalny Zjazd MiŚOT zbliża się wielkimi krokami. Jego atrakcjami będą koncerty, AntyGala oraz grywalizacja o wdzięcznej nazwie Lokalny Konkurs MiŚOT. Do zdobycia będą atrakcyjne nagrody o łącznej wartości sięgającej powyżej ośmiu tysięcy złotych.

O muzycznych atrakcjach najbliższego Lokalnego Zjazdu MiŚOT, który odbędzie się 27-29 marca, pisaliśmy już na naszym portalu. To oczywiście nie wszystkie niespodzianki. 

Lokalny Konkurs MiŚOT będzie zupełnie inny od wszystkich rywalizacji, jakie dotychczas przygotowywał organizator. Po pierwsze –  grywalizacja będzie odbywała się w aplikacji Zjazd MiŚOT, którą już teraz uczestnicy mogą pobrać z Google Play i AppStore. Wystarczy podać swój adres e-mail oraz imię i nazwisko (jest to niezbędne do odbioru nagrody w przypadku zwycięstwa), by utworzyć swoje indywidualne konto, na którym zbierane będą punkty. W aplikacji uczestnicy zjazdu znajdą wszystkie potrzebne informacje: agendę, mapę wydarzenia, atrakcje, opisy partnerów zjazdu, prelegentów i oczywiście konkurs.

Relacja na żywo z wydarzenia będzie prowadzona od poniedziałku tutaj.

Zbierz kody

Na stoiskach partnerów zjazdu dostępne będą specjalnie oznaczone kody QR, które po zeskanowaniu naliczą na indywidualnym koncie punkty. Uczestnik, który zbierze ich największą liczbę wygra: iPada nowej generacji o wartości 3899 zł, za drugie miejsce nagrodą jest konsola Sony PlayStation 5 o wartości 3128 zł, a trzecie miejsce nagrodzone zostanie smartwatchem Garmin o wartości 1099 zł. Warto odwiedzać stoiska, ale również odpowiadać na pytania w quizach z wiedzy o partnerach zjazdu. Będzie można zdobyć w ten sposób dodatkowe punkty. 

Organizator premiować będzie również wybrane prelekcje. Poza nagrodami głównymi, ufundowanymi przez Stowarzyszenie e-Południe, tradycyjnie czekać będą na uczestników nagrody pocieszenia ufundowane przez partnerów zjazdu.

Konkurs trwać będzie od godziny 10.05 pierwszego dnia wydarzenia (28 marca br.) do 11.05 dnia następnego, a nagrody zostaną wręczone obecnym na zakończeniu zjazdu w Sali Głównej między 12.15 a 12.45. 

AntyGala bez garniturów i szpilek

AntyGala ma natomiast być wspomnieniowym powrotem do poprzednich zjazdów, a przede wszystkim do tych najzabawniejszych momentów, które z pewnością utkwiły w pamięci uczestników. 

– Będziemy również tworzyć nowe, pozytywne wspomnienia. A jak to zrobić najlepiej? Na luzie, bez spiny, bez szpilek i garniturów, czyli zupełnie inaczej niż bywało to na ostatnich zjazdach – mówi Ania Pycia, eventplannerka. – Zatem jeśli macie ochotę poczuć się naprawdę swobodnie, wdziać dres i trampki, to AntyGala będzie do tego odpowiednim miejscem. Do zobaczenia!

Organizatorzy ostrzegają, że osoby w garniturach i pod krawatem lub w sukniach balowych mogą poczuć się nieswojo podczas AntyGali.

Na zakończenie przypominamy link do rejestracji: https://misot.pl/zjazdy/

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze