Lokalna tarcza antykryzysowa w Krakowie i okolicach. Darmowy internet do końca roku

702
fot. Materiały prasowe

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą firmę w Krakowie i okolicach mogą korzystać z internetu bez żadnych opłat aż do grudnia 2020 r. Można powiedzieć, że to lokalny odpowiednik tarczy antykryzysowej. A stoi za nią wchodząca na rynek spółka ITH.

Firma oferuje „Internet dla biznesu w ofercie tarczy antykryzysowej od ITH”. Po wyborze pakietu przedsiębiorca płaci symboliczną złotówkę za instalację i czeka na podpięcie do sieci. Do końca roku może korzystać z niej za darmo i dowolnie modyfikować pakiety, tak aby spełniały potrzeby jego biznesu.

– Obserwując, jak wiele przedsiębiorstw jest zmuszonych do redukowania kosztów w trakcie pandemii koronawirusa, postanowiliśmy wprowadzić ofertę dostosowaną do obecnej sytuacji. Dzięki niej klient nie tylko ma możliwość sprawdzenia i przetestowania naszych rozwiązań, zanim podejmie ostateczną decyzję, ale także zaoszczędzi na usługach internetu w swojej firmie. Wierzymy, że tak skonstruowany, nowy model działań oraz jakość naszych propozycji przyczynią się do zmiany sposobu myślenia o telekomunikacji B2B w Polsce – wyjaśnia Niko Bałazy, CEO marki ITH.

Spółka ITH wystartowała w 2020 r. Od 1 czerwca rozwija się na terenie Krakowa i okolic. Dostarcza usługi telekomunikacyjne w segmencie biznes, hosting i domeny w ramach marki Kru.pl, chmurę publiczną oraz szeroko pojęte usługi outsourcingu IT.

Źródło: biznes.newseria.pl