Kongres Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE)

14 grudnia 2021 roku odbędzie się konferencja Kongres Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). 

Eksperci OSE i liczni zaproszeni goście będą mówić o tym, czego pandemia nauczyła nas o nowych technologiach oraz jak wpłynęła na nasze bezpieczeństwo cyfrowe. 

– Z radością zapraszamy Państwa na Kongres OSE, podczas którego spojrzymy z perspektywy na edukację zdalną, przedstawimy wnioski i rekomendacje, a przede wszystkim szczególną uwagę zwrócimy na bezpieczeństwo uczniów w internecie, czyli temat ważny i aktualny niezależnie od okoliczności. Na uczestników konferencji czeka spora dawka wiedzy, refleksji i inspiracji do wykorzystania w codziennej pracy – powiedział Wojciech Pawlak, dyrektor NASK-PIB.

Uczestnicy Kongresu będą mogli wziąć udział w sesji plenarnej, debacie eksperckiej „Zrozumieć pokolenie Z, czyli kto przychodzi do naszej szkoły”, a także wystąpieniach w ramach trzech ścieżek tematycznych.

Podczas Kongresu nie zabraknie zarówno praktycznej wiedzy na temat aktualnych cyberzagrożeń i koniecznych działań profilaktycznych, jak i dotyczącej aktualnych trendów w zakresie funkcjonowania młodych w internecie, aż wreszcie w zakresie bezpieczeństwa szkolnych sieci OSE.

Więcej informacji na stronie Kongresu OSE

Źródło: NASK