TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Klienckie mufy naprawcze Tracom w XBEST.PL

Firma xbest.pl będąca dystrybutorem kabli i akcesoriów światłowodowych, prezentuje swoje rozwiązania marki Tracom w kategorii klienckich muf oraz napowietrznych miniprzełącznic naprawczych. Bogata oferta przedstawiona poniżej, pozwoli na znalezienie odpowiedniego rozwiązania, które spełni określone wymagania w zależności od aktualnych potrzeb instalatora.

pasek

Głównymi cechami łączącymi prezentowane niżej miniprzełącznice są ich niewielkie wymiary oraz niska waga przez co mogą być użyte do łącznia kabli bezpośrednio na linii napowietrznej. Ich obudowy zostały wykonane z materiałów odpornych na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych oraz promieniowanie UV.

Miniprzełącznica przelotowa napowietrzna Tracom FOB-LINE

Posiada miejsce na jeden adapter w rozmiarze SC SIMPLEX oraz na dwa konektory typu Fast Connector/SOC. Miniprzełącznica jest idealnym rozwiązaniem do naprawy uszkodzonego lub przerwanego kabla OPTIX Airflow S-QOTKSdD 1J lub połączenia ze sobą dwóch jego odcinków. Jej wymiary wynoszą 160x48x17mm. Posiada klasę szczelności IP64. 

Miniprzełącznica przelotowa napowietrzna Tracom FOB-LINE IP67

To wersja wcześniej opisywanej miniprzełącznicy wyposażona w dodatkowe, specjalne zabezpieczenia, przez co posiada klasę szczelności IP67 dzięki czemu można być pewnym, że pozostanie odporna na wilgoć nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.

Miniprzełącznica przelotowa napowietrzna Tracom FOB-LINE BLACK IP67

To odmiana w czarnym kolorze, wcześniej opisywanej miniprzełącznicy o klasie szczelności IP67.

Miniprzełącznica przelotowa napowietrzna Tracom FOB-LINE-SPLICE

To miniprzełącznica różniąca się od modelu FOB-LINE tym, iż zamiast miejsca na adapter światłowodowy umożliwia organizację do 4 osłonek spawów światłowodowych.

MUFY PRZELOTOWE NA KABLE DOZIEMNE

Każda z muf posiada stopień ochrony IP65, a ich obudowy wykonane są z wysokiej jakości materiału, odpornego na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych takich jak wysokie (+60°C) i niskie (-40°C) temperatury oraz substancje chemiczne. Wszystkie metalowe elementy muf wykonane zostały z materiałów odpornych na korozję.

Często wykorzystywane są jako element naprawczy uszkodzonego lub przerwanego kabla do bezpośredniego zakopywania w ziemi jakim jest OPTIX DAC Z-XOTKtcd lub połączenia ze sobą dwóch jego odcinków.

Mufa światłowodowa Tracom FTTX ODU-LINE BLACK 2IN-6F

Posiada 2 porty wlotu/wylotu o średnicy około 8mm. Została wyposażona w dedykowane, zintegrowane pole pozwalające na organizację do 6 osłonek spawów. Jej wymiary wynoszą 189×90×22mm.

Mufa światłowodowa Tracom FTTX ODU-LINE BLACK 2IN-4F

To nowość, która niedawno pojawiła się w ofercie firmy xbest.pl. Wyposażona została w 2 porty wlotu/wylotu o średnicy około 6mm oraz pozwala na organizację do 4 osłonek spawów w dedykowanych miejscach wewnątrz mufy. Jej wymiary wynoszą 180×72×28mm.

Mufa światłowodowa przelotowa Tracom SC-I4-D-O-000 012J-00×000000-000

Posiada 4 porty wlotu/wylotu o średnicy około 10mm. Pozwala na organizację  do 12 osłonek spawów (przy podwójnym ułożeniu) w specjalnie przygotowanym miejscu. Jej wymiary wynoszą 298×100×41mm.

Posiada 4 porty wlotu/wylotu o średnicy około 16mm. W zestawie dołączona jest tacka spawów światłowodowych pozwalająca na organizację 12 lub 24 osłonek spawów (przy podwójnym ułożeniu). Jej wymiary wynoszą 210x205x50mm.

Mufa światłowodowa przelotowa Tracom SC-F4-D-S-000 024J-01×000000-000

Pełna oferta produktów marki Tracom dostępna jest na stronie internetowej www.xbest.pl. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat aktualnych cen oraz dostępności muf światłowodowych.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...