TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

KIKE i Nasza Wizja zapraszają na Zjazd MiŚOT

W organizację pierwszego z cyklu lokalnych Zjazdów MiŚOT, który odbędzie się w dniach 18 – 19 listopada 2021 r. w Bukowinie Tatrzańskiej, zaangażowane są: Grupa MiŚOT i wchodzące w jej skład Stowarzyszenie e-Południe oraz Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej i Fundacja Nasza Wizja. To podmioty, które znają oczekiwania środowiska, zapewniają aktualną i ciekawą merytorykę oraz gwarantują najlepszą integrację MiŚOT-ów.

– Z nieukrywaną przyjemnością wracamy do formuły spotkań na żywo – podkreśla Karol Skupień, prezes KIKE. – To bezpieczna formuła, szczególnie, że nadal obowiązują nas pewne obostrzenia związane z koronawirusem. Podczas lokalnych zjazdów dedykowanych dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych szczególnie zapraszam na panele dyskusyjne firmowane przez naszą izbę, na których będziemy poruszać bieżące problemy naszego środowiska oraz wsłuchiwać się w głosy uczestników. Już teraz mogę też zapowiedzieć, że zwieńczeniem czterech zjazdów lokalnych będzie ogólnopolska konferencja w formule, którą znamy od lat.

– Współpraca między naszymi organizacjami trwa od lat, choć nie była widoczna dla wszystkich podmiotów działających na rynku – mówi Łukasz Biedroński z Fundacji Nasza Wizja. – Sytuacja dojrzała jednak do tego, by ją zacieśnić, między innymi przez wspólną organizację Zjazdu MiŚOT. Jestem też przekonany, że szersze porozumienie, które zawarliśmy, już wkrótce da małym i średnim operatorom realną przeciwwagę, a wręcz przewagę konkurencyjną wobec dużych firm działających w Polsce. Fundacja od dawna wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych przy tworzeniu własnej usługi telewizyjnej, a nowym modelem rynkowym tej współpracy będzie projekt MIŚOT TV, o którym szerzej opowiemy podczas zjazdu.

Przypominamy, że trwa już rejestracja na listopadowy zjazd, a firmy, które zarejestrują się do 14 października, mogą liczyć na najlepszą cenę wejściówki.

Warto w listopadzie pojawić się na Podhalu, głownie ze względu na ciekawą agendę i program. Nie zabraknie też atrakcji, z których zawsze słynęły wydarzenia dla MiŚOT-ów.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...