TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Kanały Eleven i Eleven Sports w Telewizji Światłowodowej

 
EVIO Polska oraz ELEVEN SPORTS NETWORK nawiązały współpracę, dzięki której kanały Eleven i Eleven Sports zostaną udostępnione abonentom Telewizji Światłowodowej. Co to oznacza dla abonentów?
Dowiedz się więcej.
Świetlny Partner Proneteus
Za nami bardzo ciekawy październik, w którym nagrodę Świetlnego Partnera otrzymuje firma Proneteus z Jędrzejowa, wyróżniona za dynamiczny wzrost sprzedaży usług Telewizji Światłowodowej w ostatnich miesiącach.
Więcej
Unicast w Telewizji Światłowodowej
Już na dwa tygodnie przed Kongresem Telewizji Światłowodowej rynek Operatorów ISP w Polsce obiegła informacja: telewizja od EVIO dostępna jest w oparciu o dosył unicastowy. W ciągu 24 godzin do testowania nowego rozwiązania zgłosiło się kilkunastu Operatorów.
Więcej
Treści lokalne na ekranie startowym
Dzięki multimedialnym możliwościom dekodera eBOX M15 oraz oddolnej inicjatywie współpracujących z EVIO operatorów, na początku listopada 2016 dojdzie do premiery aplikacji “TV Lokalna”.
Więcej
Nowe aplikacje na dekoderze eBOX M15
W ramach niedawno rozpoczętej współpracy pomiędzy EVIO Polska a ZIBRA Technologies, na dekoderach eBOX M15 uruchomione zostały dwie nowe aplikacje umożliwiające dostęp do kanałów radiowych znanych z usługi RMF ON, a także do informacji o aktualnej prognozie pogody dla Polski.
Więcej
ePVR, czyli osobista nagrywarka
Po niedawnej premierze usługi Catchup TV naturalnym stało się uruchomienie usługi domowej nagrywarki. I tak też się stało, po premierze na Kongresie Telewizji Światłowodowej wszyscy abonenci korzystający z dekodera eBOX M15 zyskali dostęp do usługi ePVR.
Więcej

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...