TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Jak Gemius udostępnia statystyki

Gemius zaczął udostępniać statystyki odwiedzalności serwisów z poszczególnych dni oraz tygodni, a także prognozy na najbliższy tydzień. Wszystkie dane są prezentowane na stronie Now.gemius.com.
We wspomnianym serwisie dostępne są dane z wczoraj, dzisiaj oraz na bieżący i poprzedni tydzień. Dostępne są również w rozkładzie godzinowym. Statystyki dotyczą liczby użytkowników na komputerach, smartfonach oraz tabletach. Prezentowane są one w podziale na dziesięć kategorii tematycznych: biznes, finanse i prawo, e-commerce, informacje i publicystyka, komunikacja, kultura i rozrywka, motoryzacja, nowe technologie, praca, sport oraz styl życia. W każdej z nich znajdują się dane wynoszące od kilkudziesięciu do ponad 400 serwisów i sekcji tematycznych większych wydawców.
Jak powiedział prezes Gemiusa, Piotr Ejdys: “Chcemy się dzielić z rynkiem wiedzą o internecie. To nasza misja. Szybki dostęp do danych ma kluczowe znaczenie w pomiarze tak dynamicznego medium, jakim jest internet. Dlatego od początku roku udostępniliśmy wszystkim klientom dane dzienne, publikowane z dnia na dzień, wyniki pomiaru oglądalności stron www na poszczególnych urządzeniach, a także informacje o całkowitym zasięgu na PC, smartfonach i tabletach łącznie”.
Źródło: Gemius

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...