ITCOMP korzysta z usługi Publikon

Przybywa MiŚOT-ów korzystających z usługi Publikon. Jednym z nich jest spółka ITCOMP, która świadczy światłowodowe usługi telekomunikacyjne na terenie Zawiercia i Poręby.

Z oferty Publikona na swoim profilu Facebookowym firma korzysta już od kilku miesięcy.

ITCOMP powstał w kwietniu 2003 roku jako połączenie kilku lokalnych operatorów sieci osiedlowych działających na terenie osiedli Centrum i Żabki w Zawierciu. W 2005 roku dołączył do nich TIVNET z Poręby.

ITCOMP świadczy usługi dostępu do Internetu, kablowej telewizji cyfrowej Jambox oraz telefonu stacjonarnego. Zastosowanie w budowie sieci szkieletowej światłowodów oraz urządzeń pracujących obecnie z przepustowością jednego Gigabita na sekundę z możliwością rozbudowy do 10 Gigabitów, stawia firmę w czołówce dostawców usług multimedialnych w Zawierciu i Porębie.

Ponieważ utrzymywanie profilu firmowego na Facebooku, korzystanie z reklam na platformie i poszerzanie zasięgów poprzez promowanie postów jest prostsze przez usługę Publikon, operator zdecydował się na udział w tym projekcie.

Publikonowe posty nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale też przekazują użytkownikom praktyczne informacje i promują lokalnych operatorów. W jednym z ostatnich czytamy:

Lokalny dostawca – a więc taki, który ma biuro w Twoim mieście, a nawet na Twoim osiedlu, działa na mniejszą skalę. Dlatego możesz oczekiwać bardziej przyjaznej obsługi, podmiotowego traktowania i szybkiej naprawy powstałych usterek. W końcu LOKALNA współpraca się opłaca!

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

Przykładowa grafika z posta: