Platforma do lokalnych zakupów online

Trójmiejski softwarehouse DeSmart należący do kategorii małych lokalnych przedsiębiorstw, stworzył internetową platformę do robienia zakupów w lokalnych sklepach bez potrzeby wchodzenia do środka.

Użytkownicy odbierzspozywke.pl będą mogli zrobić zakupy online, a następnie odebrać lub zlecić ich odebranie bez wchodzenia do sklepu. Wszystko łatwo i szybko, a przede wszystkim ograniczając ryzyko. Platforma zaczęła właśnie działać w pierwszym sklepie w Wejherowie.

Platforma jest darmowa i działa w modelu marketplace, co oznacza, że celem jest jak najszybsze dostarczenie usługi do wszystkich zainteresowanych sklepów aby wyeliminować jedno z ostatnich miejsc występowania skupisk ludzkich.

Z punktu widzenia klienta wystarczy zarejestrować się w platformie podając imię, nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu aby dokonać zakupy. Na koniec oczywiście zapłacimy kartą.

Sklepom odbierzspozywke.pl dostarcza także dedykowane aplikacje dla pracowników: ułatwiające oraz przyspieszające proces przygotowania zamówień, oraz rozliczenie transakcji poprzez popularny system płatniczy.

– Platforma startuje w minimalistycznej formie z prostym widokiem dostępnych sklepów ponieważ w tej chwili najważniejszy jest czas – mówi Piotr Duszyński, CEO DeSmart Software House. – Już w najbliższych dniach będzie można skorzystać z wyszukiwarki na mapie oraz rosnącej listy funkcjonalności ułatwiających same zakupy. W następnym etapie będzie też możliwość skorzystania z usług popularnych firm działających w obszarze przesyłek miejskich.

Więcej o platformie: www.odbierzspozywke.pl