Alt-Kom korzysta z Publikona

352

Z każdym miesiącem przybywa MiŚOT-ów doceniających rolę mediów społecznościowych w promocji swoich usług i korzystających z usługi Publikon. Kolejnym jest Alt-Kom, działający w Nienadowie.

Firma Alt-Kom powstała na początku 2009 roku. Podstawowym zakresem jej działalności jest świadczenie usług dostępu do sieci Internet z wykorzystaniem technologii światłowodowej oraz lokalnych sieci przewodowych LAN. Ponadto jest także jedynym dostawcą Internetu który w okolicznych miejscowościach oferuje możliwość podłączenia internetu światłowodowego w technologi FTTH, umożliwiającej tym samym transmisję od centrali operatora prosto do domu klienta przez światłowód.

Warto też dodać, że Alt-Kom jest firmą TeleOdpowiedzialną, znaną w środowisku z realizacji projektów zorientowanych na zapewnienie dostępu do sieci Internet dla miejscowości oddalonych od aglomeracji miejskich, dla których dostęp do Internetu jest bardzo ważnym czynnikiem rozwoju lokalnego i pozwala na większą konkurencyjność lokalnych firm.

Z oferty Publikona na swoim profilu Facebookowym firma korzysta już od kilku miesięcy.

Warto przy tym zaznaczyć, że Publikonowe posty nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale też przekazują praktyczne informacje. Jeden z ostatnich przypomina, że pakiety usług są bardziej opłacalne i można je znaleźć u lokalnych dostawców w cenach i w kombinacjach skrojonych do potrzeb odbiorców.

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

A to przykładowy post:

Alt Kom korzysta z usługi Publikon