3S rozwija sieć sprzedaży partnerskiej

334

3S S.A., dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznesu rozwija sieć sprzedaży partnerskiej na południu Polski. Operator posiada 20 partnerów z Górnego Śląska, teraz jego celem jest pozyskanie kolejnych z Wrocławia i Krakowa. Autoryzowani partnerzy sprzedają rozwiązania 3S od kilku lat wszędzie tam, gdzie operator ma swoją infrastrukturę.

Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy znają telekomunikacyjne potrzeby firm i instytucji ze swojego regionu. Partnerzy otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, a także szkolenia produktowe, wsparcie marketingowe, techniczne i biznesowe. Zapewniamy również niezbędną asystę merytoryczną i pomoc w prezentacjach i negocjacjach handlowych – mówi Anna Serda, kierownik ds. sprzedaży pośredniej w 3S S.A.
Aktywność 3S we Wrocławiu i Krakowie ma związek z nowo wybudowaną tam infrastrukturą światłowodową o długości ponad 100 km w każdym z miast. Partnerzy mogą również pośredniczyć w sprzedaży usług data center – 3S posiada największe na Śląsku centrum danych o pow. 2200 m2.
3S to grupa przedsiębiorstw z branży telekomunikacyjnej z siedzibą w Katowicach, obecna na rynku od 2002 roku. 3S dysponuje własną siecią światłowodową o długości ponad 2700 km oraz największym na Śląsku centrum danych. Wykorzystując efekty synergii, Grupa 3S oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne. W skład grupy wchodzą: 3S S.A. oraz 3S Data Center S.A. 3S S.A. buduje i udostępnia infrastrukturę światłowodową oraz świadczy usługi telekomunikacyjne. 3S Data Center S.A. buduje oraz zarządza centrum danych. Więcej informacji: 3S