TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

100 osób może przetestować nowego mObywatela

Najnowsze funkcjonalności aplikacji mObywatel nie są jeszcze opublikowane Ale teraz 100 osób będzie mogło je przetestować. Tylko do 16 sierpnia można zgłosić się do testów.

– Stale pracujemy nad tym, aby nasza aplikacja mObywatel była jeszcze lepsza. Dodajemy nowe funkcjonalności i usługi, ale przede wszystkim wsłuchujemy się w głosy naszych użytkowników. To oni są dla nas najważniejsi – mówi minister Adam Andruszkiewicz, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera.

Dlatego teraz przy prowadzaniu nowych funkcji zorganizowano testu. Niestety to okazja dla jedynie 100 osób. Chociaż niewykluczone, że w przyszłości grupa testująca będzie liczniejsza.

Co zrobić, by zgłozić siędo testów?
Przede wszystkim mieć Profil Zaufany i smartfona o odpowiednich parametrach. W przypadku takiego z systemem Android musi od być w wersji 7.0 wzwyż, a w przypadku takiego z systemem iOS od wersji 13.0 wzwyż.

Jeśli spełniamy te wymagania, to musimy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie:https://www.gov.pl/web/mobywatel/dolacz-do-grupy-testerow-aplikacji-mobywatel

Czas na to jest do 16 sierpnia.

A już 20 sierpnia wybrana grupa zostanie powiadomiona o zakwalifikowaniu się do testów.

Źródło:gov.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...

Nowość w Google Maps przydatna przy parkowaniu

W Google Maps kolejne nowe funkcje. Tym razem dotyczy to Android Auto, chociaż w...

Fundacja Lokalni została organizacją pożytku publicznego

W Krajowym Rejestrze Sądowym 21 listopada pojawił się wpis z informacją o nadaniu Fundacji...