Wirtualne Spotkanie MiŚOT-ów już w czwartek

Zapraszamy na Wirtualne Spotkanie MiŚOT-ów na żywo z zarządem Stowarzyszenia e-Południe i przedstawicielami naszych projektów. Nikogo z Was nie może zabraknąć 21 stycznia od godziny 11. Zarezerwujcie czas, wpiszcie wydarzenie w kalendarze.
Zostawcie nam swoje e-maile, abyśmy mogli przypomnieć Wam o naszym wydarzeniu, które odbędzie się na żywo na naszej grupie: drMiŚOT. Osoby, które chcą do nas dołączyć poza Facebookiem, dzień przed wydarzeniem otrzymają od nas odpowiedni link.
Więcej o wydarzeniu
Wydarzenie na Facebook'u

Już w czwartek zobaczycie, w jaki sposób można mieć cały świat w zasięgu portu, jak razem wygrywać przetargi, co zrobić, aby Twój klient był zawsze z Tobą w kontakcie, jak stać się cyberbezpiecznym MiŚOT-em, w jaki sposób możesz zwiększyć sprzedaż z Lokalni.pl oraz co należy robić, aby być TeleOdpowiedzialnym.

Dla aktywnych i słuchających uważnie przewidziane są nagrody!
Podczas Wirtualnego Spotkania MiŚOT-ów przedstawimy firmy, które okazały się najlepsze w konkursie TeleOdpowiedzialny Roku 2020, organizowanym przez Stowarzyszenie e‑Południe.
W tym roku dostaliśmy wiele wartościowych zgłoszeń, które zasłużyły na wyróżnienia i nagrody, a przede wszystkim Waszą uwagę. Kapituła miała twardy orzech do zgryzienia, wybierając najlepsze zgłoszenia.
 
Oglądajcie Wirtualne Spotkanie w czwartek, 21 stycznia, od godz. 11, aby poznać najlepszych w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu w 2020 roku. Póki co możemy zdradzić, że wśród 10 finalistów znaleźli się: HLG, IT 4 POLSKA, MALBORSKIE ŚWIATŁOWODY, DANAR, PROMEDIA, PIEKARY.NET, KOLNET, INTERKONEKT, BESKID MEDIA, SYSTEMIA.PL. Spośród tych firm wyłoniono laureata tegorocznej nagrody oraz wyróżnione podmioty.
Zaproś również znajomych na nasze Wirtualne Spotkanie!
MiŚOT PING wysyła Projekt MdM 
przy współpracy ze Stowarzyszeniem e-Południe
41-902 Bytom; ul. Józefczaka 29/40 
KRS: 0000305459 | NIP: 240927030 | REGON: 6262925765


Copyright © *|CURRENT_YEAR|* *|LIST:COMPANY|*, Wszystkie prawa zastrzeżone.

Chcesz zmienić coś w swoich notyfikacjacj?
Możesz zmienić swoje preferencje lub wypisać się. 
Facebook
Website