SGT S.A. i IQCST integrują platformy zarządzania usługami

0
9

IQCST Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne integruje swoją platformę z systemem informatycznym firmy SGT S.A., lidera na rynku usług IPTV dla ISP. Platforma iq Abacuss to dla Partnerów operatora telewizji JAMBOX narzędzie do organizacji pracy firmy i świadczenia usług z poziomu jednego, w pełni kompatybilnego systemu.

Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o., producent oraz integrator kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych dla operatorów, stworzył i zintegrował swój autorski system informatyczny – iq Abacuss – z  platformą do zarządzania usługami telewizyjnymi JAMBOX.
Iq Abacuss daje szereg możliwości, począwszy od sprawnej obsługi abonentów i zarządzaniu ich danymi, poprzez nadzór nad umowami, zarządzanie działaniami serwisowymi i sprzedażowymi, skończywszy na rozliczaniu finansowym w danych okresach rozliczeniowych oraz generowaniu należnych faktur za oferowane świadczenia.
Dzięki zaawansowanym funkcjom kalendarza, harmonogramu, tworzenia zadań oraz ich zarządzaniem za pomocą iq Abacuss możliwe jest efektywniejsze zorganizowanie i wykonywanie pracy w każdym przedsiębiorstwie oraz zarządzanie zadaniami pracowników.
– System SMS (Subscriber Management System) firmy SGT S.A., lidera na rynku usług IPTV dla ISP, jest nowoczesnym narzędziem wspierającym sprzedaż usług TV. Dzięki integracji naszej platformy z SMS-em, Partnerzy firmy będą mogli równie sprawnie zarządzać procesem sprzedaży pozostałych usług tj. dostęp do Internetu i telefonii. Śmiało można powiedzieć, że wspólnie tworzymy dziś duet doskonały, który polecamy każdemu operatorowi – mówi Paweł Krzemiński, Prezes firmy IQCST.
Iq Abacuss, poprzez unikalne rozwiązania, zapewnia Partnerom SGT S.A. pełną obsługę w zakresie ewidencji, taryfikowania, przechowywania i przetwarzania kosztów świadczenia usług telewizji cyfrowej. Zarówno klienci operatorów usług telewizyjnych jak i pracownicy z różnymi uprawnieniami dostępu mają możliwość łączenia się z platformą i pracy lub zarządzania z dowolnego miejsca na świecie.
Z oprogramowania iq Abacuss  korzysta już ponad 20 firm z branży ISP, telewizji kablowej i telefonii z terenu całej Polski.
Szczegóły dotyczące platformy dostępne są u przedstawicieli firmy IQCST.
Więcej informacji o SGT S.A. znajduje się pod adresem: www.sgtsa.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here